Rokoko cylindersæt - 6-stift - Matforniklet
Number: 13527
6-stift rokoko cylindersæt, der består af 1 stk. oval cylinder og 1 stk. rokoko cylinder med banke- og dirkesikring. En cylinder med banke- og dirkesikring gør det vanskeligere for indbrudstyven at banke eller dirke låsen op. Inkl. tre nøgler.
Specifikationer
| [BC] Navn | 6-stift Rokoko cylindersæt |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 39.9 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 35 mm |
| Materiale | Messing |
| Overflade | Matforniklet |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | 6-stift Rokoko cylindersæt |