Understift (kode: 5.) til norsk cylinder - 6,70 mm - Mat
Number: 13586-5
Understift nummer 5. til norsk cylinder. Højden er 6,70 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Understift til Norske cylindre 5 - 6.70 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 6.70 mm |
| Materiale | Nysølv |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Understift til Norske cylindre 5 - 6.70 |