Understift (kode: 6.) til norsk cylinder - 7,20 mm - Mat
Number: 13586-6
Understift nummer 6. til norsk cylinder. Højden er 7,20 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | Understift til Norske cylindre 6 - 7.20 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 7.20 mm |
| Materiale | Nysølv |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Understift til Norske cylindre 6 - 7.20 |