Topbjælke - (+0+30) - Matforniklet
Number: 14409-05
Topbjælke til GUARD elektronisk dråbecylinder. Siderne måler hhv. A32,5 mm og 62,5 mm.
Specifikationer
| [BC] Navn | +0 /+30 topbjælke for elektronisk dråbecylinder |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 100 g |
| Overflade | Matforniklet |
| Cylinderside 1 | 32.5 mm |
| Cylinderside 2 | 62.5 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Erhverv |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | +0 /+30 topbjælke for elektronisk dråbecylinder |