Kortlæser - GUARD - Sort
Number: 14412 · DB nr.: 2428150
Kortlæser til nem og hurtig omkodning af eksisterende, nye eller midlertidige nøglebrikker. Kræver opkobling via Wi-fi.
Specifikationer
| [BC] Navn | GUARD Kort læser |
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 26 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 70 mm |
| Materiale | Plast |
| Nettovægt | 90 g |
| Overflade | Sort |
| App | TTLock |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Æske/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | GUARD Kort læser |
| Batterikategori | Irrelevant |