Enkelvinklet stolpebærer - 75x90x200 mm - Varmgalvaniseret
Number: 15210 · DB nr.: 2493793
L-formet stolpebærer, der beskytter stolper og pæle mod råd og fugt fra jorden. Til nedstøbning i beton.
Specifikationer
| [BC] Navn | Stolpebærer 200x90x75 mm., L-form |
| Bredde | 75 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 90 mm |
| Længde | 200 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 535 g |
| Overflade | Varmgalvaniseret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Emballagetype | Pose |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Stolpebærer 200x90x75 mm., L-form |