Stakitholder - 40x32 mm - Gulkromatiseret
Number: 15302 · DB nr.: 2493952
Stakitholder med 3 stk. løse skruer. Beslag til læhegn eller stakit.
Specifikationer
| [BC] Navn | Stakitholder 40x32x32 mm. |
| Bredde | 32 mm |
| Dybde | 32 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 40 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 144 g |
| Overflade | Gulkromatiseret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/4 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Stakitholder 40x32x32 mm. |