Stakitholder - 85x30 mm - Gulkromatiseret
Number: 15304 · DB nr.: 2493953
Stakitholder med fast skrue. Beslag til læhegn eller stakit.
Specifikationer
| [BC] Navn | Stakitholder 40x32x32mm. |
| Dybde | 30 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 85 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 140 g |
| Overflade | Gulkromatiseret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/4 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Stakitholder 40x32x32mm. |