Glipfald - 120x60 mm - Galvaniseret
Number: 15315 · DB nr.: 2434993
Anvendes som lukkebeslag til havelåger, så lågen lukkes forsvarligt og ikke pludseligt går op. Til udendørs brug.
Specifikationer
| [BC] Navn | Glipfald |
| Bredde | 55 mm |
| Dybde | 60 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 120 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 197 g |
| Overflade | Galvaniseret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Glipfald |