Hængelåsoverfald - 100x38 mm - Elforzinket
Number: 15603 · DB nr.: 2497323
Hængelåsoverfald til aflåsning af døre, porte, havelåger, kasser eller lignende.
Specifikationer
| [BC] Navn | Hængelåseoverfald 100x38x38 mm. |
| Bredde | 38 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 100 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 115 g |
| Overflade | Elforzinket |
| Tykkelse | 2 mm |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Hængelåseoverfald 100x38x38 mm. |