Hængelåseoverfald - 155x50 mm - Elforzinket
Number: 15605 · DB nr.: 2497326
Hængelåsoverfald til aflåsning af døre, porte, havelåger, kasser eller lignende.
Specifikationer
| [BC] Navn | Hængelåseoverfald 155x50 mm. |
| Bredde | 50 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 155 mm |
| Materiale | Stål |
| Nettovægt | 346 g |
| Overflade | Elforzinket |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Hængelåseoverfald 155x50 mm. |