Møbelknop Kos - Ø15 mm - Børstet messing
Number: 16552 · DB nr.: 2437841
Stilren møbelknop med fingergreb. Til alle typer af møbler, kommoder, skabe eller køkkenlåger. Inkl. skrue.
Specifikationer
| [BC] Navn | Møbelknop Ø15X22 BØRSTET MESSING |
| Diameter (Ø) | 15 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 22 mm |
| Materiale | Zamak |
| Nettovægt | 21 g |
| Overflade | Børstet messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Møbelknop Ø15X22 BØRSTET MESSING |