Møbelgreb - CC 32 mm - Messing
Number: 16576
U-formet møbelgreb med kantede hjørner. Dimensioner: 42x10x32 mm. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Møbelgreb cc32 42x10x10x32 BØRSTET MESSING |
| Bredde | 42 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 32 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Nettovægt | 24 g |
| Overflade | Messing |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Møbelgreb cc32 42x10x10x32 BØRSTET MESSING |