Møbelgreb - CC 32 mm - Sølv
Number: 16633
U-formet møbelgreb med kantede hjørner. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Møbelgreb cc32 42x10x10x32 SØLV |
| Bredde | 42 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 32 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Nettovægt | 23 g |
| Overflade | Sølv |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Møbelgreb cc32 42x10x10x32 SØLV |