Møbelgreb - CC 160 mm - Marmor
Number: 16679
U-formet møbelgreb med marmordetaljer. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Møbelgreb cc160 - MARMOR LOOK HVID |
| Bredde | 20 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 30 mm |
| Længde | 168 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Nettovægt | 75 g |
| Overflade | Marmor |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Møbelgreb cc160 - MARMOR LOOK HVID |