Møbelgreb m/messingknap - 25x65 mm - Sand
Number: 16687
Møbelgreb i læder med messingknap, der frisker ethvert køkken eller møbel op. Læderet vil med tiden udvikle en smuk patina. Inkl. skrue til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Møbelgreb - LÆDER SAND |
| Bredde | 25 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 65 mm |
| Materiale | Læder |
| Nettovægt | 13 g |
| Overflade | Sand |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Møbelgreb - LÆDER SAND |