Krog - 29x19x33 mm - Nikkel
Number: 18101 · DB nr.: 2409971
Krog til ophæng af overtøj, viskestykker, tørklæder, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Krog i nickel |
| Bredde | 19 mm |
| Dybde | 33 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 29 mm |
| Materiale | Messing |
| Nettovægt | 19 g |
| Overflade | Nikkel |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Krog i nickel |