Krog - 44x12x42 mm - Nikkel
Number: 18102 · DB nr.: 2409974
Krog til ophæng af overtøj, viskestykker, tørklæder, hatte eller lignende. Inkl. skruer til montering.
Specifikationer
| [BC] Navn | Krog i nickel |
| Bredde | 12 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 44 mm |
| Materiale | Messing |
| Nettovægt | 26 g |
| Overflade | Nikkel |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 |
| Vægt (skumplast) | 0 |
| Vægt (træ) | 0 |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Krog i nickel |