Pind til paskvilgreb - 57 mm - Sølv
Number: 20039 · DB nr.: 1667080
7x7x57 mm pind til paskvilgreb med 8x8 mm hals.
Specifikationer
| [BC] Navn | Pind til paskvilgreb 57mm lang, 7x7/8x8 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 57 mm |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Sølv |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Pind til paskvilgreb 57mm lang, 7x7/8x8 |