Selvklæbende tal - 13/26 mm - Hvid
Number: 30219
Pakken indeholder 30 stk. selvklæbende 13 mm tal samt 30 stk. selvklæbende 26 mm tal i hvid. Velegnet til postkasser og navneskilte.
Specifikationer
| [BC] Navn | Hvide tal, 13+26 mm, 60 stk. 1 ark |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 26 mm |
| Materiale | Folie |
| Overflade | Hvid |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Hvide tal, 13+26 mm, 60 stk. 1 ark |