Selvklæbende tal - 13/26 mm - Sort
Number: 30220
Pakken indeholder 30 stk. selvklæbende 13 mm tal samt 30 stk. selvklæbende 26 mm tal i sort. Velegnet til postkasser og navneskilte.
Specifikationer
| [BC] Navn | Sorte tal, 13+26 mm. 60 stk. 1 ark. |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 26 mm |
| Materiale | Folie |
| Overflade | Sort |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Sorte tal, 13+26 mm. 60 stk. 1 ark. |