Selvklæbende bogstaver - 26 mm - Sort
Number: 30222
Pakken indeholder 96 stk. selvklæbende 26 mm bogstaver i sort. Velegnet til postkasser og navneskilte.
Specifikationer
| [BC] Navn | Sorte Bogstaver, 26 mm. 96 stk. 1 ark. |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 26 mm |
| Materiale | Folie |
| Overflade | Sort |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Sorte Bogstaver, 26 mm. 96 stk. 1 ark. |