Selvklæbende husnummer 2 - 70 mm - Hvid
Number: 30322 · DB nr.: 1672735
Selvklæbende husnummer 2. Velegnet til postkasser og navneskilte.
Specifikationer
| [BC] Navn | Husnr. 2 hvid 70 mm højde selvklæbende |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Højde | 70 mm |
| Materiale | Folie |
| Overflade | Hvid |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Pose/stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Husnr. 2 hvid 70 mm højde selvklæbende |