Tilbehørssæt - SF-75 - Mat
Number: 70113 · DB nr.: 1644302
Komplet tilbehørssæt, der passer til skydedørsbeslag SF-75.
Specifikationer
| [BC] Navn | Komplet tilbehørssæt til SF-75 SB |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Metal |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/sæt |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose, Blister, Bagkort |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Komplet tilbehørssæt til SF-75 SB |