Topskinne til SF-75 - 4 m - Galvaniseret
Number: 70124 · DB nr.: 1672749
Topskinne til skydedørsbeslag SF-75. Længden er 4 meter.
Specifikationer
| [BC] Navn | Løbeskinne til SF-40 og SF-75 - 4 meter |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Længde | 4 m |
| Materiale | Stål |
| Overflade | Galvaniseret |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Pose |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Løbeskinne til SF-40 og SF-75 - 4 meter |