Bærevinkel - SF-75 - Mat
Number: 70130 · DB nr.: 1644320
Bærevinkel til montering af skinne. Passer til skydedørsbeslag SF-75.
Specifikationer
| [BC] Navn | Bærevinkel til skinne SF-40 og SF-75 |
| Garanti | 1 års reklamationsret |
| Materiale | Metal |
| Overflade | Mat |

Emballageoplysninger
| Forpakning | Blister/5 stk. |
| Affaldssortering | Almindelig affald |
| Affaldstype | Husholdning |
| Emballagetype | Blister, Bagkort |
| Vægt (aluminium) | 0 g |
| Vægt (skumplast) | 0 g |
| Vægt (træ) | 0 g |
WEEE-oplysninger
| [BC] Navn | Bærevinkel til skinne SF-40 og SF-75 |